DALMIS.ORG

En Tarz Ürünler

En Uygun Şok Fiyatlar

www.dalmis.org

Teslimat Bilgileri

Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar


Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
www.dalmis.org internet mağazası satışını yapmakta olduğu tüm ürünler, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi anında hasar kontrolünden geçmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderilmesi ihtimali yoktur. 


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım? 

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatınız.

Hasarlı kolinizi, tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz, Hasarlı/Eksik kargo tarafımıza ulaştığında aynı üründen stoklarda varsa yenisi gönderilir, yoksa onayınız doğrultusunda benzeri ile değişim yapılır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık veya darbeli olduğunu farkettim ne yapmalıyım?
Kargo firmasının görevi yenielbisem.com internet mağazamızdan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.


Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?


Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı faturaya göre yapılmaktadır ve Faturanız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içerisinde 1 nüsha , kolinin içerisinde de 1 nüsha olarak size ulaştırılmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz. Eğer faturanız, siparişinizle birlikte teslim edilmezse lütfen bize bildiriniz. Faturanızın bir kopyası aslı gibidir kaşeli olarak tarafımızdan size tekrar yollanacaktır.


Ürün Temini ve Teslimat Şartlarımız


Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi veya kapıda ödeme seçeneklerinden biri gerekmektedir.Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır.Stok tükenmesi durumunda 5 gün içinde ürün teminine gidilir,tekrar temini mümkün olmayan ürünlerin para iadesi müşteriye banka yolu ile yapılır.


Ürün sayımızın çok fazla olması ve bazı ürünlerin üretici veya ithalatçı firma stoklarında tükenmesi ve ya düzenli stok bilgisi alamama gibi sebeplerden dolayı siparişlerinde gecikmeler ve ya tedarik edememe sorunu yaşanabilmektedir.
Sitemizdeki stok durumları ithalatçılardan alınan son stok durumunu yansıtmaktadır.


Siparişinizin Üretici ve İthalatçı firmanın stoklarında kalmaması durumlarında sizinle irtibata geçilip siparişinizdeki ürüne en yakın ve uygun ürün önerilecektir, önerilen ürünü almak istemezseniz isteğiniz doğrultusunda o ürün bedelini veya siparişinizin tamamının iptali yapılarak, ödeme şekline uygun olarak geri iade edilecektir. Bu tip sebeplerden dolayı çıkacak aksaklıklar için şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
dalmis.org sitemizin kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir.

Yurt Dışından Sipariş

Yurt dışından sipariş verebilirsiniz, alacağınız ürünlerin toplam desisi kadar kargo ücreti ödenir.Bunun için ürünleri satın almadan önce ürün detayında bulunan ''alışveriş listeme ekle'' butonunu kullanarak ürünleri listeye eklemeniz gerekir.Seçtiğiniz ürünleri görebilmemiz ve kargo ücretini belirleyebilmemiz açısından bu önemlidir.Listeye ekledikten sonra size uçak ve kara /gemi kargo ücreti belirtilir.Ardından istediğinize göre kargo tarafınıza gönderilir.